مردم با تمام سختی ها پای کار هستند

مردم با تمام سختی ها پای کار هستند
شناسه خبـر : ۱۱۱۳۵۴ شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۳

رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ایران اسلامی با تمام سختی ها و مشکلات پای کار هستند و از هیچ همراهی دریغ ندارند .

حجت الاسلام و المسلمین مرتضی آقا تهرانی در سخنرانی پیش از خطبه های این هفته  نماز جمعه اکرج افزود: اگر ایستادگی داشته باشیم به تمام اهداف و آرمان ها دست می یابیم.

وی ادامه داد: اگرچه مشکلات فشارهایی را به اقشار ضعیف وارد آورده اما نباید فراموش کرد که همین اقشار ضعیف همیشه در تمام صحنه ها پای کار هستند .

آقا تهرانی گفت: بر این اساس  اقشار مختلف مردم هستند که مجلس را تحکیم و دولت را تثبیت می کنند بنابراین باید به فکر آنان بود.

وی با بیان  اینکه به اینکه امام هشتم حضرت علی بن موسی الرضا (ع) در قنوت نماز جمعه به دعای مهم ظهور امام زمان (عج) اشاره داشته است اضافه کرد: انقلاب اسلامی زمینه ظهور امام زمان ( عج)

 را فراهم کرد و ظهور امام قیام مستضعفین است.

آقا تهرانی تاکید کرد: مقاومت در برابر دشمن باید به طور جدی داشت چراکه استکبار جهانی و صهیونیست هزینه های سنگینی را برای ضربه به نظام اسلامی  خرج کرده اند.

وی اضافه کرد: داعش ساخته خود استکبار جهانی است و دشمنان توطئه های بسیاری علیه نظام اسلامی داشتند.

رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بیان داشت: بندگی خدا باید در تمام شریان های زندگی باشد و ۲ ویژگی اصلی بندگی خدا آن است که کار حسن فعلی و فاعلی داشته باشد یعنی کاری  خوب و برای خدا باشد .

آقا تهرانی گفت: از زمان پیامبر (ص) تاکنون حکومتی نداشتیم چون که ولی فقیه بود ولی حمایت نمی شد لذا این مهم را باید مدنظر قرار داد که پشتوانه مردمی از اهمیت بالایی برخوردار است .

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz