اعطای اعتبارنامه به نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی

اعطای اعتبارنامه به نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی
شناسه خبـر : ۱۱۴۴۲۷ یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۸

صبح دیروز اعتبار نامه دکتر علی شیرین زاد نماینده مجلس شورای اسلامی توسط دکتر یحیی رمضانی به وی اعطا شد.

به گزارش شهروند البرز دکتر رمضانی ضمن تسلیت و تبریک شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی و هیات همراه شان گفت: این شهید عزیز با شهادتش ثابت کرد آینده جهان از آن اسلام و قران است. 

 

وی با اشاره به اعلام عزاداری عمومی برخی کشورها اذعان داشت: ۶۰ کشور دنیا پرچم های خود را نیمه برافراشته کردند؛ این به معنای اقتدار نظام در دولت سیزدهم است.

 

وی بیان کرد: امروز با امضای اعضای هیات اجرایی اعتبار نامه دکتر علی شیرین زاد اهدا شد؛ امیدواریم خیر و برکات وی در خانه ملت جاری و ساری شود.

 

نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد نیز اذعان داشت: آغاز مجلس دوازدهم با ضایعه دردناک شهادت رئیس جمهور عزیزمان و هیات همراه شان مصادف شد؛ لیکن باید تلاش شود که راه، روش و منش دولت سیزدهم تا انتخابات ریاست جمهوری طبق فرمایش رهبرمان به بهترین شکل ادامه یابد.

 

وی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب نسبت به شهید خدمت افزود: شعارهای ایشان شعارهای انقلاب بود و شعارهای انقلاب را زندگی کردند. 

 

انتخابات مرحله دوم دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بیست و یکم اردیبهشت ماه با رقابت مصطفی سعیدی و علی شیرین زاد برگزار شد و علی شیرین زاد با ۴۸ هزار و ۳۱۶ رای به بهارستان راه یافت.

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz