مرحله چهارم اجرای طرح استخدامی شهید زین الدین در استان البرز با برگزاری آزمون استخدامي متمرکز استانی به پایان رسید

مرحله چهارم اجرای طرح استخدامی شهید زین الدین در استان البرز با برگزاری آزمون استخدامي متمرکز استانی به پایان رسید
شناسه خبـر : ۱۱۴۵۷۸ شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۴

دکتر حدادپور و هیئت همراه ، صبح روز جمعه ۲۵ خردادماه ۱۴۰۳ ضمن بازدید از روند برگزاری آزمون استخدامی طرح شهید زین الدین استان در جریان جزئیات مربوطه قرار گرفت.

به گزارش شهروند البرز حدادپور با اشاره به اینکه برای برگزاری این آزمون از حدود ۸ ماه پیش با حمایتها و رهنمودهای دکتر عبداللهی استاندار البرز ، با برگزاری ۲۸ جلسه تخصصی و فنی در استانداری البرز در راستای تعیین و احراز پستهای اختصاصی متناسب با دستگاههای اولویت دار استان و همچنین جذب اعتبارات مربوطه ، اقدامات لازم جهت بستر سازی و برخورداری استان از این ظرفیت مهم انجام گردید . 

این آزمون که به منظور جذب و استخدام نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی استان و با محوریت معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری البرز هدایت گردیده است ، با عنوان طرح شهید والامقام زین الدین در استان البرز برگزار شد. 

 "كاوه حدادپور" گفت: این آزمون با ۹۰ سهمیه استخدامی به منظور جذب نیروی جوان؛ تحصیل کرده ؛انقلابی، تحول خواه و نخبه برای تکمیل کادر اداری و تقویت بدنه کارشناسی دستگاههای اجرایی استان برگزار گردید .

 

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تصريح كرد: در این آزمون تعداد ۴۱۳ نفر ثبت نامی داشته ایم که بصورت ۵ برابر ظرفیت اعلام شده انجام و از این افراد با انجام مصاحبه های تخصصی و شرکت در جلسات کانون ارزیابی نفرات با امتیاز بالاتر انتخاب و در محل های تعیین شده به کارگیری خواهند شد.

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz